درباره ما

اعتماد و رضایت شما بزرگترین دارایی ماست.

شرکت ابتکار ارتباط پارسیان

در سال 1389 خورشیدی، شرکت ابتکار ارتباط پارسیان در زمینه‌ی تامین به روز ترین تلفن‌های همراه و دیگر تکنولوژی‌ها فعالیت خود را آغاز کرده است. پیروی از اصول و مسیرهای قانونی، بنیانگذاری عملکردی مبتنی بر استانداردهای داخلی و بین المللی و ایجاد بسترهایی جهت ارائه‌ی خدمات پس از فروش محصولات؛ چهارچوب و اساس شرکت ابتکار ارتباط پارسیان را شکل داده است. در شرکت ابتکار ارتباط پارسیان علاوه بر اینکه شما می‌توانید یک سبد خرید کامل از مدل‌های مختلف در برندهای شیائومی، سامسونگ و اپل داشته باشید؛ همچنین می‌توانید خدمات پس از فروش همین محصولات را به صورت پشتیبانی گسترده و تعمیرات تخصصی دریافت کنید.

معرفی خدمات

روی تجربه و تخصص نیروهای پارسیان همراه حساب کنید

فروش و گارانتی

در پارسیان همراه شما می‌توانید خرید خود از میان کالاهای متنوعی با گارانتی 18 ماهه پارسیان سرویس به صورت سبدی انجام دهید.

تعمیرات تخصصی

در پارسیان همراه شما می‌توانید با اطمینا خاطر و آرامش دستگاه خود را به تکنسین‌های متخصص و با تجربه بسپارید.

پشتیبانی

با گارانتی پارسیان سرویس شما به پشتیبانی تخصصی و حرفه‌ای به صورت 16 ساعته در تمام روزهای هفته دسترسی خواهید داشت.

پشتیبانی از فروشگاه پلوار

کجا می‌توانیم محصولات تحت گارانتی پارسیان را بخریم؟

در سال 1399 فروشگاه اینترنتی پلوار (polvar.com) تاسیس شد تا شرکت ابتکار ارتباط پارسیان بتواند محصولات تحت گارانتی خود را در اختیار مردم ایران قرار دهد. در این فروشگاه اینترنتی شما می‌توانید محصولات برندهای مختلف را که تحت حمایت و گارانتی پارسیان سرویس هستند با خدمات ویژه‌ای مانند ارسال سریع‌، پشتیبانی 24 ساعته (به صورت تماس تلفنی و چت آنلاین) و مرجوعی کالا خریداری کنید.

ضمانت اصالت کالا
با اطمینان 100 درصدی خرید کنید

ارسال سریع
ارسال فوری با بهترین روش

پشتیبانی 24 ساعته
مشاوره آنلاین و تلفنی خرید

مرجوعی کالا
ضمانت بازگشت کالا در صورت خرابی

 

داستان ما

سفر پارسیان همراه به سوی بهبود و برتری

در دنیای رو به رشد و سازنده‌ی امروز، پارسیان همراه هم به صورت مداوم به دنبال راهی برای بهبود محصولات و خدمات خود است تا بتواند تجربه‌ای شیرین‌تر و راحت‌تری را برای شما در دنیای خدمات پس از فروش فراهم کند.

سال 1389

01

تاسیس پارسیان همراه در اصفهان

در راستای تامین محصولات و تکنولوژی‌های به روز دنیا و ارائه‌ی خدمات پس از فروش در ارتباط با این محصولات، شرکت ابتکار ارتباط پارسیان تاسیس شد.

تاسیس شعبه‌ تهران

در راستای خدمت رسانی گسترده‌تر و سریع‌تر به همراهان همیشگی پارسیان همراه شعبه‌ای در تهران با نیروهای متخصص و با تجربه تاسیس شد.
02

سال 1397

سال 1399

03

پشتیبانی و تامین محصولات پلوار

در راستای عرضه محصولات تحت گارانتی پارسیان، فروشگاه اینترنتی پلوار شکل گرفت تا با ارائه محصولات متنوع در خدمت هموطنان باشد.

کسب رتبه سوم در شاخص گارانتی

در سال 1400، شرکت ابتکار ارتباط پارسیان به واسطه‌ی ارائه خدمات به هموطنان در سطح عالی موفق به کسب رتبه سوم در شاخص گارانتی از طرف موبیکام شد.
04

سال 1400

سال 1401

05

شرکت در کنگره‌ی موبایل ایران

در اسفند ماه 1401، شرکت ابتکار ارتباط پارسیان با یک تیم متخصص و حرفه‌ای در کنگره‌ی موبایل ایران حضور داشت و توانایی بالای خود را در سطح ملی به نمایش گذاشت.

مدیر نوآوری و خدمت برتر

مجددا به واسطه‌ی ارائه خدمات در سطح بالا و مدیریت عالی مسائل خدمات، شرکت پارسیان تندیس آینه‌ای با عنوان مدیر نوآوری و خدمت برتر از طرف موبیکام دریافت کرد.
06

سال 1402

سال 1403

07

استقرار در پاساژ تخصصی شهر همراه

در بهمن ماه 1402 تیم متخصص پارسیان همراه در طبقه‌ی چهارم پاساژ تخصصی شهر همراه واقع در خیابان بزرگمهر اصفهان مستقر شد.

پارسیان همراه در شبکه‌های اجتماعی

دیگران از ما چه می گویند...

نظر همکاران و کارشناسان و مشتریان عزیزی که از خدمات گارانتی و تعمیرات ابتکار ارتباط پارسیان استفاده کرده اند