۲۳
بهمن

نوکیا ۵ اسفندماه گوشی هوشمند خود را در جریان mwc 2019 رونمایی می کند

جو سارویکاس ، مدیر ارشد محصولات HMD Global اعلام کرد که نوکیا در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹ حضور پررنگی خواهد داشت و قرار است در تاریخ ۲۴ فوریه برابر با ۵ اسفندماه، رویداد رسمی اچ ام دی گلوبال در حاشیه ی کنگره جهانی موبایل برگزار شود.

جو سارویکاس در پست توییتر خود علاوه بر اینکه به تاریخ ۲۴ فوریه اشاره کرده، به شکل جالبی همان طور که مشاهده می کنید، عبارت «really» را چندین بار پشت سر هم در پست توییتر خود نوشته است. باید ببینیم آیا نوکیا قصد دارد رویدادی با فرمت رسمی برگزار کند یا تصمیم دیگری دارد.

تیزرهای جدیدی از رویداد ۲۴ فوریه نوکیا به صورت آنلاین منتشر شده است. یکی از تیزرها به گوشی هوشمند نوکیا ۹ که تاکنون تبلیغات زیادی در مورد آن انجم شده است و برخی کاربران مشتاقانه منتظر رونمایی آن هستند، اشاره دارد. براساس آنچه در تصاویر دیده می شود، ظاهرا باید منتظر گوشی هوشمندی با دوربین پنج گانه باشیم.

در تیزر، پنج حفره نمایش داده شده که ظاهرا مربوط به دوربین این گوشی هوشمند است. در یکی دیگر از تیزرها، تصویر گوشی هوشمندی با روزنه ی دوربین سلفی در گوشه ی سمت چپ بالای گوشی دیده می شود. باتوجه به طراحی که در تیزر دیده می شود، انتظار می رود لوگوی نوکیا در پنل پشتی قرار داده شده باشد. پیشتر گفته شده بود که نوکیا ۹ پیورویو با سنسور دوربین پنچ گانه در ویدئویی رویت شد .

باتوجه به اینکه تمام رندرهای رویت شده نوکیا ۹ با حاشیه های بالایی و پایینی نسبتا بزرگی به نمایش گذاشته شده اند، ظاهرا به نظر می رسد تیزر جدید منتشرشده با تمام تصاویر قبلی تفاوت هایی دارد. تصاویر منتشرشده شباهت هایی با رندهایی که به تازگی از گوشی هوشمند معرفی نشده ی نوکیا ۸.۱ پلاس دارد.

پیشتر نیز رندرهایی از Nokia 1 Plus فاش شد و علاقه مندان این برند منتظر رونمایی این گوشی هوشمند هستند. باید منتظر باشیم ببینیم درنهایت اچ ام دی گلوبال درنهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.